Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Twoja skóra po zimie wymaga odżywienia i nawilżenia? Wiosna to wspaniały moment, by dostarczyć jej wszystkie niezbędne składniki. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać dla siebie najlepszy zabieg medycyny estetycznej na wiosnę! Dziś mamy aż trzy ciekawe propozycje, dzięki którym Twoja skóra i włosy nabiorą blasku. Jeśli wraz z nadejściem nowej pory roku chcesz zrobić coś dla siebie, zapraszamy na zabiegi do doktora Łukasza Rdzanka! 🙂

1. Wzmacniamy włosy, aby wyglądały pięknie i zdrowo

Skóra głowy zimą zmaga się z wieloma problemami. Smog i mała ilość czasu spędzanego na zewnątrz powodują niedotlenienie skóry głowy. Mniejsza niż latem ilość witamin przyczynia się do gorszego odżywienia skóry głowy. W efekcie włosy są osłabione, tracą blask, nadmiernie wypadają. Co możemy zrobić, aby odżywić skórę głowy i w efekcie wzmocnić włosy? Dr Łukasz Rdzanek ma 3 propozycje mezoterapii owłosionej skóry głowy: 

Każdy zabieg przyniesie efekty – włosy będą mocniejsze, błyszczące, ulegną zagęszczeniu, ale najlepsze rezultaty obserwujemy u osób, które zdecydują się na serię 3 – 5 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. 

2. Nawilżamy skórę, aby odzyskała jędrność

Jeśli chcesz wykonać zabieg nawilżający na skórę, przedwiośnie to najlepszy czas! Dlaczego? Ponieważ panujące zimą ujemne temperatury oraz suche powietrze w pomieszczeniach, spowodowane działaniem kaloryferów, przyczyniają się do spadku nawilżenia skóry. By zniwelować tego typu oznaki, warto wykonać mezoterapię kwasem hialuronowym, której efekty są znacznie lepsze od tych, które daje stosowanie kremów i peelingów. Dlaczego? Ponieważ podawany podskórnie preparat, zawierający kwas hialuronowy, przekracza warstwę lipidową skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże nawet ok 250 cząstek wody, dzięki czemu skóra odzyskuje prawidłowe nawilżenie! Zabieg polega na wielu drobnych wstrzyknięciach mało gęstego kwasu hialuronowego, które pobudzają skórę do produkcji kolagenu. W efekcie cera jest nawilżona, ujędrniona i sprężysta.

3. Rozpoczynamy walkę z cellulitem, aby zdążyć przed wakacjami

Badania pokazują, że cellulit to jedno z największych zmartwień kobiet. Niezależnie od wieku marzymy o gładkiej i jedwabistej skórze, którą będziemy mogły zaprezentować na plaży w stroju bikini. Jeśli chcesz skutecznie walczyć z cellulitem, oprócz stosowania kremów i ser, wybierz także zabiegi medycyny estetycznej, takie jak:

  • mezoterapia przeciwko cellulitowi preparatem Celluform,
  • lipoliza iniekcyjna z zastosowaniem preparatu Aqualyx.

Mezoterapia preparatem Revital Celluform redukuje i trwale niszczy komórki tłuszczowe dzięki zawartości fosfatydylocholiny. Dodatkowo, kwas nikotynowy (wit. PP), poprawia mikrokrążenie. Preparat od lat cieszy się uznaniem pacjentek wykonujących serię zabiegów – zmniejsza nagromadzenie komórek tłuszczowych i lokalne zatrzymywanie wody, skóra jest widocznie gładsza.

Lipoliza iniekcyjna stosowana jest przede wszystkim do redukcji tkanki tłuszczowej u osób z niewielką nadwagą oraz u tych, które zmagają się z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Dlatego też stosowany preparat – Aqualyx – przynosi pozytywne efekty także w redukcji cellulitu. Zabieg polega na podskórnym podaniu preparatu Aqualyx, który powoduje nieinwazyjne rozpuszczanie tkanki tłuszczowej i jej wydalenie z organizmu dzięki pracy nerek. Efekt zabiegu to znacznie gładsza, odżywiona i zregenerowana skóra oraz utrata nawet kilku centymetrów w obwodach. Ten zabieg polecamy w celu zmniejszenia obwodu ud, redukcji „bryczesów”, odchudzenia łydek.

dr Łukasz Rdzanek – Twój lekarz medycyny estetycznej

Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie i Siedlcach, które wykonuje doktor Łukasz Rdzanek mający ponad 10-letnie doświadczenie. W gabinecie stosuje jedynie sprawdzone preparaty, zapewniając pacjentom maksymalne bezpieczeństwo i efekt dostosowany do oczekiwań pacjenta. 

Zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie – zapisy: +48 696 039 559 oraz +48 793 037 770.

Dr Łukasz Rdzanek w piątki przyjmuje pacjentów w Siedlcach – zapisy: recepcja salonu manufactura ecoSpa: +48 668 161 601.