Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Czy można mieć piękne ciało i twarz mimo upływu czasu? Oczywiście, wystarczy o nie odpowiednio zadbać. W tym może pomóc mezoterapia igłowa wykonana przez doktora Łukasza Rdzanka w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie. Dlaczego warto? Ponieważ mezoterapia pomoże pozbyć się wielu problemów skórnych, takich jak wiotkość, cellulit, brak elastyczności i odpowiedniego nawilżenia.

Na czym polega mezoterapia igłowa?


Mezoterapia igłowa twarzy i ciała dla osób z Warszawy polega na dostarczeniu skórze różnorodnych substancji odżywczych za pomocą szeregu płytkich wkłuć. Preparaty wykorzystywane do mezoterapii to wieloskładnikowe koktajle, których podstawę zwykle stanowi kwas hialuronowy, polinukleotydy, witaminy, aminokwasy. Rodzaj preparatu dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdej skóry. Wielokrotne, płytkie wstrzyknięcia niewielkiej ilości preparatu, wykonywane w niewielkiej odległości od siebie, powodują pobudzenie zmęczonej skóry do regeneracji. Substancje odżywcze pozwalają skórze odzyskać blask, a kwas hialuronowy nawilża ją. Skóra odzyskuje zdrowy koloryt i świeżość.

Wskazania do mezoterapii igłowej twarzy i ciała:

 • utrata przez skórę elastyczności i jędrności,
 • skóra odwodniona, niedotleniona, zmęczona i niedożywiona,
 • cienie i worki pod oczami,
 • zmarszczki na szyi, twarzy i dekolcie,
 • widoczny cellulit.

Korzyści z zabiegu mezoterapii mikroigłowej w Warszawie


Poddając się zabiegowi mezoterapii igłowej na twarz i ciało, nasze pacjentki zyskują:

 • redukcję oznak starzenia, spłycenie głębokich zmarszczek i zanik tych mniej widocznych,
 • skórę pełną blasku dzięki poprawie mikrokrążenia,
 • zwiększenie elastyczności, jędrności, nawilżenia,
 • wygładzenie, odmłodzenie, rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych partii ciała,
 • uzupełnienie niedoborów witamin, mikroelementów i minerałów,
 • lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę.

Mezoterapia igłowa twarzy i ciała w gabinecie doktora Rdzanka – dlaczego warto?


Ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, kilkadziesiąt zdobytych certyfikatów, liczne szkolenia i udział w konferencjach naukowych – to wszystko sprawia, że mezoterapia twarzy i ciała wykonana w Warszawie przez doktora Łukasza Rdzanka to gwarancja naturalnego efektu i bezpieczeństwa. Każdą kobietę, której zależy na atrakcyjnym wyglądzie, zadbanej twarzy i ciele, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wykorzystywane preparaty

Up Grade firmy Croma

Ekskluzywny preparat do rewitalizacji. To nowy, doskonały przeciwutleniacz o wielokierunkowym działaniu. Zawiera kwas hialuronowy, idebenon, koenzymy,nukleotydy i witaminy, które poprawiają strukturę naskórka, zwiększają elastyczność, świetlistość i nawilżanie skóry oraz zapewniają widoczny efekt przeciwzmarszczkowy. Szczególnie skutecznym składnikiem koktajlu jest N-acetylcysteina – substancja o wysokiej, antyoksydacyjnej sile działania. Odgrywa ona kluczową rolę w utrzymywaniu właściwego poziomu glutationu (GSH) w komórkach, chroniąc je przed uszkodzeniem przez zewnętrzne składniki i ich toksycznym wpływem.

Neuavia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ ml czystego kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.

Zabiegi w tej kategorii

rewitalizacja Up Grade (twarz, szyja, dekolt)

500 zł/ okolicę

+48 696039559

Umów wizytę

rewitalizacja Up Grade (twarz, szyja, dekolt) - 3 zabiegi + 1 gratis

1500 zł +1 zabieg gratis 1500 zł + 1 zabieg gratis

+48 696039559

Umów wizytę

głębokie nawilżenie Neauvia Hydro Deluxe

800 zł/ okolicę

+48 696039559

Umów wizytę