Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Osocze bogatopłytkowe, kiedyś wykorzystywane głównie w ortopedii i chirurgii do leczenia trudno gojących się ran, dziś święci triumfy w medycynie estetycznej. Wszystko za sprawą dobroczynnych efektów dla skóry, jakie przynosi mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, żartobliwie określana jako wampirzy lifting. W naszej klinice w Warszawie ten zabieg przeprowadza doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej, doktor Łukasz Rdzanek. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty mezoterapii osoczem?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym w Warszawie – bezpieczna i skuteczna


Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym wykonywana przez nas w Warszawie to zabieg wyjątkowy nawet wśród tych oferowanych przez medycynę estetyczną. Dlaczego? Ze względu na to, że w celu rewitalizacji, odmłodzenia, poprawy wyglądu i upiększenia skóry stosuje się substancje pochodzące z krwi pacjenta, a konkretnie osocze bogatopłytkowe, które zawiera czynniki wzrostu pobudzające komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Technika zabiegu polegająca na wielokrotnych, płytkich wstrzyknięciach dodatkowo stymuluje skórę do regeneracji. W efekcie skóra odzyskuje jędrność oraz młodzieńczy, promienny wygląd. Naturalne pochodzenie preparatu ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku osób ze skłonnością do alergii ze względu na niskie ryzyko wystąpienia uczulenia.

Jak wygląda wampirzy lifting w naszym gabinecie w Warszawie?


Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym rozpoczyna się pobraniem ok. 30 ml krwi, która następnie jest poddawana procesowi odwirowania w wirówce laboratoryjnej. Wirowanie ma na celu oddzielenie osocza zawierającego płytki krwi od erytrocytów i leukocytów. Uzyskane w ten sposób osocze jest podawane podnaskórkowo poprzez wielokrotne, płytkie wstrzyknięcia w niewielkich odległościach od siebie. Proces pozyskiwania osocza bogatopłytkowego odbywa się z wykorzystaniem jednorazowego, jałowego sprzętu (probówki, strzykawki, igły). Dzięki podaniu go pod skórę następuje proces namnażania się komórek, wskutek czego skóra ulega odnowie w sposób naturalny.

Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym stosuje się przede wszystkim na:

 • twarz,
 • szyję,
 • dłonie,
 • dekolt,
 • owłosioną skórę głowy (w terapii łysienia, także u mężczyzn, w celu pobudzenia włosów do wzrostu),
 • blizny i rozstępy.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – efekty


Pierwsze rezultaty rewitalizacji i liftingu skóry osoczem bogatopłytkowym pojawiają się już następnego dnia po wykonaniu zabiegu, który jednak przynosi najlepsze rezultaty, jeśli będzie powtórzony 3-4 razy co ok. 3 tygodnie. Jakich zmian na ciele i twarzy po wampirzym liftingu mogą spodziewać się nasze pacjentki z Warszawy i nie tylko?

 • regeneracji skóry, jej odmłodzenia, poprawy napięcia i witalności,
 • wygładzenia zmarszczek,
 • spłycenia blizn (potrądzikowych lub powstałych na skutek urazów),
 • zmniejszenia cieni pod oczami,
 • poprawy kolorytu cery, mniej widocznych porów,
 • redukcji rozstępów.

Każda kobieta, która pragnie zrobić coś dla siebie, może zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, w którym, po konsultacji z doktorem Łukaszem Rdzankiem, będzie mogła wykonać zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Co przemawia za wyborem doktora Łukasza Rdzanka? Ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie medycyny estetycznej oraz setki zadowolonych kobiet, które dzięki różnego rodzaju zabiegom medycyny estetycznej odzyskały poczucie własnej wartości i radość życia.

 

Źródło zdjęcia: Pudelek.pl, 05.11.2018 .

Zabiegi w tej kategorii

osocze bogatopłytkowe - 1 zabieg

500 zł/ okolicę

+48 696039559

Umów wizytę

osocze bogatopłytkowe - pakiet 3 zabiegów + 1 gratis

1500 zł +1 zabieg gratis 1500 zł + 1 zabieg gratis

+48 696039559

Umów wizytę