Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Usuwanie tkanki tłuszczowej, inaczej określane jako lipoliza iniekcyjna, to zabieg wykonywany przez doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie, który pozwala zlikwidować niechcianą tkankę tłuszczową w sposób bezpieczny i bez żadnego wysiłku. Każda kobieta, niezależnie od wieku, marzy o zgrabnej i wymodelowanej sylwetce przyciągającej męskie spojrzenia – płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe ramiona to niezaprzeczalne atuty kobiecej urody, dzięki którym można zyskać pewność siebie i atrakcyjność w oczach mężczyzn. Jednak także panowie, którzy dużo schudli, chcą wyglądać atrakcyjnie i podkreślić sylwetkę. Jeśli zatem zależy nam, by zrobić coś dla siebie i swojego wyglądu, redukcja tkanki tłuszczowej w gabinecie w Warszawie u doktora Łukasza Rdzanka to idealne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn.

Lipoliza iniekcyjna – na czym polega zabieg w Warszawie?


Redukcja tkanki tłuszczowej, czyli lipoliza iniekcyjna, to zabieg, w trakcie którego do tkanki tłuszczowej podaje się substancję o właściwościach lipolitycznych, która rozpuszcza komórki tłuszczowe, wydalane następnie dzięki pracy nerek oczyszczających organizm. Do zabiegu stosuje się specjalistyczny preparat – Aqualyx, zarejestrowany w całej Europie jako środek do zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej. Substancję tę podaje się podskórnie, ograniczając do minimum ryzyko jakichkolwiek powikłań oraz eliminując ból dzięki podaniu wraz z preparatem środka znieczulającego. Usuwanie tkanki tłuszczowej nie wymaga wcześniejszego przygotowania w domu i trwa około 30 minut.

Usuwanie tkanki tłuszczowej – wskazania i przeciwwskazania


W zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta tkanka tłuszczowa może gromadzić się w różnych miejscach. Redukcja tkanki tłuszczowej u naszych pacjentów w Warszawie często dotyczy kobiet, które wracają do formy po okresie ciąży lub takich, które bardzo dużo schudły. Lipoliza iniekcyjna przynosi pozytywne i długotrwałe skutki w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej występującej w okolicach:

 • brzucha,
 • bioder,
 • “bryczesów”,
 • pośladków,
 • wewnętrznej strony ud i kolan.

Równie satysfakcjonujące rezultaty przynosi usuwanie tkanki tłuszczowej u osób, które zmagają się z:

 • ginekomastią męską,
 • podwójnym podbródkiem,
 • fałdami na plecach, poniżej żeber,
 • tłuszczakami,
 • “bawolim karczkiem”.

Najlepsze efekty będzie można uzyskać u osób o niewielkiej nadwadze lub wadze mieszczącej się w normie, które zmagają się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, którą trudno zlikwidować mimo diety i ćwiczeń. U wielu pacjentów po okresie około 2 tygodni od zabiegu następuje zmniejszenie się obwodów w miejscu podania preparatu nawet o kilka centymetrów. Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której omawiany jest aktualny stan zdrowia pacjentów i ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Usuwanie tkanki tłuszczowej polegające na podaniu preparatu Aqualyx w jednej okolicy w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie kosztuje 500 złotych. Pakiet 3 zabiegów kosztuje 1390 złotych.

Wskazania


Aqualyx

 1. Kończyny górne – okolice tricepsu
 2. Fałdy na plecach, poniżej żeber
 3. Brzuch
 4. Biodra
 5. „Bryczesy”
 6. Pośladki
 7. Wewnętrzna strona ud
 8. Wewnętrzna strona kolan
 9. Podwójny podbródek/ modelowanie konturu żuchwy
 10.  Ginekomastia męska
 11. Tłuszczaki
 12. Bawoli karczek

Wykorzystywane preparaty

Aqualyx

Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.
Aqualyx to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu).
Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy.
Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Zabiegi w tej kategorii

lipoliza iniekcyjna 1 okolica

lipoliza iniekcyjna pakiet 3 zabiegów

1800 zł (600 zł/ zabieg)

+48 696039559

Umów wizytę

1 okolica to: podbródek/ dół lub góra brzucha/ „bryczesy”