Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Święta to czas, kiedy chcemy wyglądać pięknie. Jest to też magiczny czas obdarowywania bliskich. W tym wyjątkowym miesiącu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Botoks w niższej cenie

Wygładzanie zmarszczek botoksem to numer 1 wszystkich gabinetów medycyny estetycznej. Daje szybki i bardzo naturalny efekt odmłodzonej, wypoczętej twarzy. W grudniu obniżamy cenę tego zabiegu!

1 okolica 400 zł zamiast 600 zł, 2 okolice 800 zł zamiast 1200 zł, 3 okolice 1000 zł zamiast 1800 zł

Więcej na temat botoksu: https://drlukaszrdzanek.pl/zabieg/botoks-wygladzanie-zmarszczek/

Ponętne usta za 800 zł

Zabieg powiększania ust to jeden z ulubionych zabiegów naszych Pacjentek. Polega na podskórnym podaniu preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Po zabiegu usta będą podkreślone, pełniejsze, bardziej symetryczne. Efekt utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy.

Cena obejmuje :

  • konsultację lekarską przed zabiegiem,
  • znieczulenie stomatologiczne,
  • renomowany preparat kwasu hialuronowego i jego podanie przez doświadczonego lekarza
  • wizytę kontrolną wraz z ewentualną korektą.

Więcej o zabiegu:  https://drlukaszrdzanek.pl/zabieg/powiekszanie-modelowanie-ust/

Drugi zabieg taniej

Tylko w listopadzie mezoterapia osoczem bogatopłytkowym za 300 zł  jeśli wcześniej wykonasz dowolny zabieg medycyny estetycznej u doktora Łukasza Rdzanka.

Osocze bogatopłytkowe to naturalny preparat o ogromnych zdolnościach regeneracyjnych. Wykonanie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, nazywanej często „wampirzym liftingiem” poprawia kondycję skóry, jej odżywienie, ujędrnienie i nawilżenie. Wygładza zmarszczki, spłyca blizny, poprawia kolor skóry. Fantastycznie wzmacnia włosy, gdy wykonana jest jako mezoterapia owłosionej skóry głowy.

Więcej informacji o mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, nazywanym „wampirzym liftingiem” znajdziemy tutaj: https://drlukaszrdzanek.pl/zabieg/mezoterapia-osoczem-bogatoplytkowym/

Fibryna bogatopłytkowa za 500 zł zamiast 900 zł

Fibryna bogatopłytkowa to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej. Włókna fibryny bezpośrednio po podaniu tworzą pod skórą sieć, dając efekt uwypuklenia tkanek znajdujących się nad nią. Dzięki temu praktycznie od razu zauważalny jest efekt poprawy jędrności skóry i spłycenia zmarszczek. Dodatkowo, trombocyty (płytki krwi) systematycznie wydzielają zgromadzone w nich czynniki wzrostu, co skutkuje poprawą ukrwienia i odżywienia tkanek. Aktywowanie fibroblastów powoduje syntezę kolagenu, który nadaje skórze sprężystość i jędrność.
Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat. Zabieg jest nowością na całym świecie i został okrzyknięty przełomem. 

Maksymalna regeneracja za pół ceny

Pakiet fibryna bogatopłytkowa (podawana miejscowo) plus osocze bogatopłytkowe (mezoterapia całej twarzy) za 700 zł zamiast 1400 zł.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty. Zapisy pod numerem tel: +48 696039559 lub +48 793037770.