Zapisz się do newslettera
i odbieraj kody rabatowe
Bądź na bieżąco

Zostaw swoją opinię

Zapisz się do newslettera i odbieraj kody rabatowe

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – Warszawa

 

Osocze bogatopłytkowe zawiera czynniki wzrostu pobudzające komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Technika zabiegu polegająca na wielokrotnych, płytkich wstrzyknięciach dodatkowo stymuluje skórę do regeneracji. W efekcie skóra odzyskuje jędrność oraz młodzieńczy, promienny wygląd. Naturalne pochodzenie preparatu ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku osób ze skłonnością do alergii ze względu na niskie ryzyko wystąpienia uczulenia.

Zastosowanie

Odżywienie, ujędrnienie i poprawa kondycji skóry większości okolic twarzy i ciała, przyspieszenie procesów gojenia skóry, leczenie blizn i rozstępów, zapobieganie łysieniu.

Przygotowanie do zabiegu

Ok. 40-60 minut przed zabiegiem okolicę podania preparatu smaruje się kremem znieczulającym, dzięki czemu zabieg jest mało bolesny.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się pobraniem krwi od pacjenta , która następnie jest poddawana procesowi odwirowania w wirówce laboratoryjnej. Wirowanie ma na celu oddzielenie osocza zawierającego płytki krwi od erytrocytów i leukocytów. Uzyskane w ten sposób osocze jest podawane podnaskórkowo poprzez wielokrotne, płytkie wstrzyknięcia w niewielkich odległościach od siebie. Proces pozyskiwania osocza bogatopłytkowego odbywa się z wykorzystaniem jednorazowego, jałowego sprzętu (probówki, strzykawki, igły).

Spodziewany efekt

Pełny efekt zabiegu występuje już następnego dnia. Skóra odzyskuje jędrność i blask. Blizny/ rozstępy ulegają spłyceniu. Zabieg przynosi najlepsze rezultaty jeśli będzie wykonany w serii 3-4 zabiegów co ok. 3 tygodnie.

Źródło zdjęcia: Pudelek.pl, 05.11.2018 .

Cena zabiegu

500 zł
pakiet 3 zabiegów: 1390 zł

Umów się na wizytę:

+48 696 039 559lub w recepcji gabinetu


dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna, ul. Łamana 7/49, 02-480 Warszawa