Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Jak pozbyć się nieestetycznych zmarszczek pojawiających się na twarzy i szyi? Inwestując w wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie. Z pomocą specjalisty każda dbająca o swój wygląd kobieta poczuje się wyjątkowo, mając jednocześnie pewność, że zabieg zostanie wykonany w sposób możliwie najbardziej bezpieczny dla zdrowia i urody.

Kwas hialuronowy do wypełniania bruzd i zmarszczek


Czym jest kwas hialuronowy? To naturalny budulec tkanek występujący w organizmie człowieka, który podobnie jak kolagen, nadaje skórze elastyczność, nawilża, odżywia, pomaga w utrzymywaniu odpowiedniej ilości wody w tkankach. Z biegiem czasu i upływem lat jego ilość w skórze maleje, dlatego już w okolicach 30. roku życia możliwa jest utrata jędrności i napięcia. Podskórne podanie kwasu hialuronowego uzupełnia jego niedobór, w konsekwencji zmarszczki ulegają spłyceniu oraz wygładzeniu, skóra jest bardziej jędrna, dobrze nawilżona, gładsza. Choćby dlatego warto zainwestować w wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w naszym gabinecie.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – co warto wiedzieć?


Do zabiegu wypełniania zmarszczek przeprowadzanego w naszym gabinecie w Warszawie przez doktora Łukasza Rdzanka, mającego ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Podstawą do decyzji o przeprowadzeniu zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym zmarszczek i bruzd jest konsultacja przed zabiegiem. W trakcie rozmowy doktor Rdzanek przeprowadzi szczegółowy wywiad na temat oczekiwań pacjenta odnośnie efektów, zapyta o ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, omówi jego przebieg oraz zalecenia pozabiegowe. Ok. 40-60 minut przed zabiegiem na twarz aplikujemy krem znieczulający, co sprawia, że samo wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest praktycznie bezbolesne.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – spodziewane efekty


Zabieg sprawia, że skóra staje się jędrna, gładka i odpowiednio nawilżona. Stosowane preparaty, dzięki wysokiej dawce kwasu hialuronowego, wypełniają ubytki tkankowe – następuje poprawa napięcia skóry i jej elastyczności. W zależności od głębokości zmarszczek i stanu skóry przed zabiegiem, efekt utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy i jest w pełni naturalny.

Dla kogo zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym będzie optymalny?


Wypełnianie kwasem hialuronowym zmarszczek mimicznych to optymalny zabieg dla osób, które chcą zlikwidować pojawiające się wraz z upływem czasu zmarszczki, zwłaszcza w dolnej części twarzy. Pogłębione bruzdy nosowo-wargowe czy linie marionetki nadają twarzy smutny wygląd i postarzają. Podanie preparatu z kwasem hialuronowym pozwala odzyskać młody, wypoczęty, pogodny wyraz twarzy.

Cena zabiegu


Cena zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w gabinecie medycyny estetycznej doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie zależy od ilości preparatu niezbędnego, aby uzyskać zamierzony efekt. Podanie 1 ml preparatu kosztuje 800 zł, a podanie 2 ml – 1300 zł. Cena obejmuje:

  • konsultację lekarską przed zabiegiem,
  • znieczulenie kremem znieczulającym,
  • renomowany preparat kwasu hialuronowego i jego podanie przez doświadczonego lekarza,
  • wizytę kontrolną wraz z ewentualną korektą.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, zgłoś się do gabinetu doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie, specjalisty z ponad 10-letnim doświadczeniem w zabiegach medycyny estetycznej. Dlaczego warto? Ponieważ doktor Łukasz Rdzanek potrafi uzyskać każdy możliwy efekt zabiegu. Twój czas jest teraz, nie odkładaj siebie na później! Nr tel.: +48696039559.

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Galeria zdjęć

Zabiegi w tej kategorii

bruzdy nosowo-wargowe - 1 ml kwasu hialuronowego

bruzdy nosowo-wargowe - 2 ml kwasu hialuronowego

linie marionetki - 1 ml kwasu hialuronowego

linie marionetki - 2 ml kwasu hialuronowego

okolica oczu - 1 ml kwasu hialuronowego

dolina łez - 1 ml kwasu hialuronowego

dolina łez - 2 ml kwasu hialuronowego