Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Usta to bez wątpienia jeden z najważniejszych atrybutów kobiecej atrakcyjności. Badania naukowe pokazują, że mężczyźni, podczas pierwszego spotkania z kobietą, ponad połowę czasu poświęcają na przyglądanie się właśnie jej ustom.  Grube, mięsiste wargi podświadomie kojarzą się z namiętnością, a wąskie i cienkie usta z oziębłością. Znakiem rozpoznawczym kobiet uznawanych za najpiękniejsze i najbardziej seksowne w historii są właśnie duże, podkreślone usta. Pomyślmy o  Marylin Monroe, Brigitte Bardot, Angelinie Jolie…
Pewnie dlatego to właśnie powiększanie ust stało się ulubionym zabiegiem wielu pacjentek gabinetów i klinik medycyny estetycznej.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – na czym polega?


Zabieg powiększania ust polega na podskórnym podaniu preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w dużych ilościach w skórze. Odpowiada za jej nawilżenie i odżywienie. Podskórne podanie preparatu na bazie kwasu hialuronowego powoduje uwydatnienie kształtu ust, uzupełnienie ich objętości oraz poprawę  nawilżenia.  W zależności od rodzaju preparatu, jak i od jego ilości można uzyskać efekt od naturalnego podkreślenia do dużej zmiany.

Jak wygląda zabieg powiększania ust w gabinecie medycyny estetycznej doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie?


Każdy zabieg w gabinecie medycyny estetycznej doktora Łukasza Rdzanka rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej. Podczas rozmowy, omawiane są oczekiwania pacjenta odnośnie pożądanego efektu, przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty. Lekarz, na podstawie wywiadu zdrowotnego, decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Sam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym rozpoczyna się od wykonania znieczulenia, a następnie, po krótkiej chwili, dr Łukasz Rdzanek podaje preparat kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 20-30 minut. Po zakończonym zabiegu lekarz podaje zalecenia pozabiegowe i uzgadniany jest termin wizyty kontrolnej. Wizyta kontrolna jest darmowa, ma na celu ocenę uzyskanego efektu. W przypadku konieczności wykonania korekty, również będzie ona darmowa. Polecamy również krótki film na temat powiększania ust kwasem hialuronowym.

Spodziewany efekt


Po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym usta będą podkreślone, pełniejsze, bardziej symetryczne. Efekt utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy, w zależności od przeprowadzanego zabiegu oraz cech indywidualnych pacjenta.

„Chciałabym wykonać zabieg, ale obawiam się, że będę wyglądać nienaturalnie”


Efekt zabiegu będzie zgodny z oczekiwaniami- usta mogą być delikatnie podkreślone lub duże i wyraźne, niezależnie od ich wielkości dr Łukasz Rdzanek zawsze stara się uzyskać najbardziej naturalny efekt, jak to tylko możliwe.

Czy zabieg jest bolesny?


Dr Łukasz Rdzanek wykonuje zabieg powiększania ust w znieczuleniu stomatologicznym. Ma to ogromny wpływ na komfort pacjenta – odczucie bólowe związane jest jedynie z miejscowym podawaniem znieczulenia (takim samym jak u dentysty podczas leczenia zębów). Dzięki temu, pacjentki mogą mieć piękne, ponętne usta bez bólu. Znieczulenie u doktora Łukasza Rdzanka jest zawsze zawarte w cenie zabiegu powiększania ust, bez żadnych dopłat.

Powiększanie ust – czy to jest zabieg dla mnie?


Jest to optymalny zabieg dla osób, które chcą podkreślić lub uwydatnić swoje usta, a przez to czuć się jeszcze lepiej w swojej skórze. Pacjentkami są bardzo różne kobiety. Młode dziewczyny, które nie potrzebują jeszcze walczyć z procesami starzenia, poprzez większe, podkreślone usta chcą wyglądać piękniej.  Jest to też świetny zabieg dla kobiet dojrzałych. Z wiekiem usta robią się coraz mniejsze, a ich delikatna skóra zaczyna wiotczeć – podanie kwasu hialuronowego w usta spłyca zmarszczki, poprawia jędrność ust i przywraca młody wygląd całej twarzy. Powiększanie ust to zabieg, dzięki któremu pacjentki czują się bardziej atrakcyjne i pewne siebie. Zyskują też poczucie, że zrobiły coś dla siebie.

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic Intense

Ten usieciowany, czysty kwas hialuronowy podawany w obszarze ust, nie tylko je nawilża, ale przede wszystkim widocznie powiększa i modeluje. Ich wygląd w bezpieczny sposób stanie się bardziej jędrny i ponętny.

Neauvia Organic Rheology

Neauvia Organic Rheology to wyjątkowa plastyczność produktu. Dodatek dwóch aminokwasów, glicyny i l-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany estetyczny efekt jest długotrwały. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie nawilżenia w czerwieni warg oraz, tym samym, ich naturalne i subtelne wymodelowanie.

Galeria zdjęć