Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Podniesienie opadających powiek z użyciem nici wchłanialnych

Nici tworzą pewnego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry, dając efekt jej zagęszczenia.

Zastosowanie

Opadające powieki.

Spodziewany efekt

  • uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka,
  • odbudowa skóry dolnej powieki.

 

Efekt ujędrnienia skóry jest widoczny od razu po zabiegu. Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, uwalniając substancje stymulujące produkcję kolagenu i uelastyczniające skórę. Pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres 5-6 lat, same nici wchłaniają się po okresie ok. 12 – 15 miesięcy.

Wykorzystywane preparaty

nici gładkie PDO, np. Princess Lift

Princess Lift (Multi-Puncture Filaments) to absolutna nowość na polskim rynku medycyny estetycznej i idealny sposób na odzyskanie naturalnego, młodego wyglądu. Stosowane podczas zabiegu rozpuszczalne nici PDO doskonale wpływają na kondycję i napięcie skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt. Jest to spektakularny zabieg, który łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici Princess Lift mogą być aplikowane niemal na całym ciele – służą zarówno do poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, jak również biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, technologia Princess Lift nie wymaga użycia skalpela, jest szybka, bezpieczna i niemal bezinwazyjna. Wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanonu) nici Princess Lift wchłaniają się do 8 miesięcy, a efekty zabiegu utrzymują się około 2 lata.

System nici PDO powstał pięć lat temu w Korei Południowej i obecnie metoda ta wykorzystywana jest w wielu krajach – Japonii, USA, Brazylii, Rosji oraz w Europie Zachodniej.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej.

Zabiegi w tej kategorii

podniesienie opadających powiek nićmi liftingującymi z haczykami

320 zł/ nić 400 zł/ nić (zwykle potrzeba 4 nici)

+48 696039559

Umów wizytę