Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Nici liftingujące to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwoli Ci odwrócić procesy starzenia. Idealna, harmonijna, młoda twarz ma kształt trójkąta, którego podstawę stanowi linia czoła, a czubek – broda. Niestety z wiekiem skóra wiotczeje, a owal twarzy opada. Pojawia się luźna skóra w okolicy żuchwy – tzw. chomiki i twarz przyjmuje kształt odwróconego trójkąta. Innym problemem jest wiotczejąca skóra, która z wiekiem robi się luźniejsza i siateczkowata – traci swoją jędrność i napięcie.

Wiele kobiet zastanawia się, jak zniwelować takie oznaki starzenia. W obu przypadkach świetnie sprawdzają się nici liftingujące, które z powodzeniem stosuje w swoim gabinecie w Warszawie doktor Łukasz Rdzanek. Wynalezione w Korei nici wchłanialne dziś są stosowane na całym świecie, w tym w Polsce, stanowiąc szybszą, tańszą i mniej inwazyjną alternatywę dla zabiegu chirurgicznego liftingu twarzy. Warto podkreślić, że doktor Łukasz Rdzanek był jednym z pierwszych lekarzy w Polsce, którzy zaczęli stosować nici liftingujące, i ma na tym polu wiele sukcesów.

Nici liftingujące – mechanizm działania


Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na twarz z zastosowaniem nici doskonale sobie radzą z objawami starzenia się skóry. W zależności od zamierzonego rezultatu wykorzystywane są 2 rodzaje nici: gładkie lub z haczykami. Nici gładkie tworzą pewnego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry, poprawiając gęstość i sprężystość skóry. Nici z haczykami dodatkowo działają liftingująco. Efekt ujędrnienia skóry jest widoczny od razu po zabiegu. Z czasem nici liftingujące ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, uwalniając substancje stymulujące produkcję kolagenu i uelastyczniając skórę.

Czy nici liftingujące są dla mnie?


Nici liftingujące przeznaczone są dla każdej kobiety, która pragnie czuć się komfortowo we własnej skórze i skutecznie walczyć z oznakami upływu czasu na twarzy. Najczęściej stosowane są u pacjentek w wieku 35 – 55 lat, u których widoczne staje się wiotczenie skóry, a owal twarzy zaczyna opadać. Zabieg z wykorzystaniem nici wchłanialnych przyniesie świetne efekty w przypadku:

 • opadających powiek,
 • worków pod oczami,
 • wiotczejącego podbródka, policzków, szyi, dekoltu,
 • opuszczonego owalu twarzy – tzw. chomików.

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja lekarska w gabinecie w Warszawie lub Siedlcach, podczas której doktor Rdzanek omawia przebieg zabiegu i możliwe do uzyskania efekty. Zabieg trwa od około pół godziny do godziny.

Spodziewane efekty


Każda pacjentka, której zależy na młodzieńczym i promiennym wyglądzie, może zgłosić się do naszego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, w którym doktor Łukasz Rdzanek wprowadzi pod skórę nici liftingujące. Dlaczego warto? Ponieważ rezultaty utrzymują się nawet przez 5-6 lat, co w porównaniu do innych zabiegów jest wynikiem bardzo korzystnym. Pierwsze efekty pojawiają się od razu po zabiegu. Jakich zmian mogą spodziewać się nasze pacjentki z Warszawy i Siedlec?

 • wzmocnienia, ujędrnienia skóry,
 • podniesienia owalu twarzy,
 • poprawy napięcia skóry policzków i czoła,
 • uniesienia brwi i zewnętrznego kącika oka,
 • odbudowy skóry dolnych powiek,
 • podniesienia owalu twarzy,
 • wzmocnienia delikatnej skóry w okolicy szyi i dekoltu.

Od czego zależy cena zabiegu?


Cena zabiegu z wykorzystaniem nici first lift w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie zależy od rodzaju i ilości zastosowanych nici kosmetycznych. Zabieg z użyciem nici gładkich to koszt 1000 złotych / okolicę, z kolei z kolei cena zabiegu z wykorzystaniem nici z haczykami zależy od ilości zużytych nici:

 • 1- 7 nici z haczykami: 500 zł/ nić,
 • 8 nici z haczykami: 3800 zł,
 • 10 nici z haczykami: 4500 zł.

Wykorzystywane preparaty

nici gładkie PDO, np. Princess Lift

Princess Lift (Multi-Puncture Filaments) to absolutna nowość na polskim rynku medycyny estetycznej i idealny sposób na odzyskanie naturalnego, młodego wyglądu. Stosowane podczas zabiegu rozpuszczalne nici PDO doskonale wpływają na kondycję i napięcie skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt. Jest to spektakularny zabieg, który łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici Princess Lift mogą być aplikowane niemal na całym ciele – służą zarówno do poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, jak również biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, technologia Princess Lift nie wymaga użycia skalpela, jest szybka, bezpieczna i niemal bezinwazyjna. Wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanonu) nici Princess Lift wchłaniają się do 8 miesięcy, a efekty zabiegu utrzymują się około 2 lata.

System nici PDO powstał pięć lat temu w Korei Południowej i obecnie metoda ta wykorzystywana jest w wielu krajach – Japonii, USA, Brazylii, Rosji oraz w Europie Zachodniej.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej.

nici z haczykami First Lift Barb 4D

First Lift Barb 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Do tej pory haczyki były tylko po jednej stronie nici, teraz rozłożone są gęsto dookoła nici w dwóch kierunkach, tzw. czterech wymiarach, stąd nazwa nici. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu. Długości nici są różne i dobierane są do potrzeb danego pacjenta.

Galeria zdjęć

Zabiegi w tej kategorii

nici gładkie PDO

40 zł/ nić 50 zł/ nić (zwykle około 20 nici/ okolicę)

+48 696039559

Umów wizytę

nici z haczykami - opadające powieki

320 zł/ nić 400 zł/ nić (zwykle około 4 nici na obie powieki)

+48 696039559

Umów wizytę

nici z haczykami - lifting twarzy: 1-6 nici

400 zł/ nić 500 zł/ nić

+48 696039559

Umów wizytę

nici z haczykami - lifting twarzy: 8 nici

3200 zł 4000 zł

+48 696039559

Umów wizytę

nici z haczykami - lifting twarzy: 10 nici

4000 zł 5000 zł

+48 696039559

Umów wizytę