Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Modelowanie policzków to zabieg dla każdej kobiety, która marzy o harmonijnych proporcjach twarzy. Wydatne kości policzkowe to jeden z atrybutów kobiecej atrakcyjności, nadają twarzy młodzieńczy wygląd. Najbardziej harmonijne, proporcjonalne rysy twarzy kształtem zbliżone są do trójkąta – broda stanowi jeden z jego krańców, a górna część twarzy jego podstawę. Wydatne kości policzkowe podkreślają linię tworzącą ten idealny trójkąt, potęgując wrażenie młodości, witalności, kobiecości. Nie wszystkie kobiety jednak są obdarzone przez naturę harmonijną twarzą, z wiekiem też proporcje ulegają odwróceniu. Wówczas z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Decydując się na modelowanie policzków w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie, każda kobieta będzie wyglądała pięknie i młodzieńczo, wiedząc, że zrobiła coś dla samej siebie. Na czym polega uwydatnianie kości policzkowych przeprowadzone przez doktora Rdzanka mającego ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej? Jakie efekty przynosi wolumetria twarzy i dla kogo jest przeznaczona?

Lifting twarzy – jakie oznaki starzenia likwiduje?


Wraz z wiekiem na kobiecej skórze pojawiają się nie tylko zmarszczki – zmienia się także owal twarzy ze względu na ubytki tkanki łącznej, kostnej i tłuszczowej, co widać szczególnie w okolicach kości policzkowych i skroni – policzki opadają, tworzą się zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe. Każda kobieta, której zależy, by uniknąć efektów upływu lat, może postawić na lifting twarzy, który uwydatni kości policzkowe, wymodeluje rysy twarzy i podkreśli jej owal. Modelowanie policzków z zastosowaniem kwasu hialuronowego w Warszawie można wykonać w gabinecie doktora Rdzanka, który potrafi uzyskać każdy efekt w zależności od życzeń pacjentki – możliwe jest jedynie delikatne podkreślenie owalu twarzy, jak i widoczna, efektowna zmiana.

Wolumetria twarzy – na czym polega i jak przebiega w gabinecie doktora Rdzanka?


Modelowanie policzków przeprowadzane w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie poprzedzone jest konsultacją lekarską, w trakcie której omawiane są:

  • ewentualne przeciwwskazania do zabiegu,
  • przebieg zabiegu,
  • oczekiwany efekt,
  • zalecenia pozabiegowe.

Stosujemy najwyższej klasy preparaty z kwasem hialuronowym, które są podawane przez specjalistę mającego odpowiednią wiedzę medyczną i doświadczenie. To wszystko sprawia, że modelowanie policzków jest możliwie jak najbardziej bezpieczne. Przed zabiegiem smarujemy okolice policzków kremem znieczulającym. Sama wolumetria twarzy polega na podskórnym podaniu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego w okolicach kości policzkowych i skroni. Modelowanie twarzy nie jest bolesne i trwa około 20 minut (cały zabieg, łącznie ze znieczuleniem, około godziny).

Modelowanie twarzy – jakiego efektu mogę się spodziewać?


Doktor Łukasz Rdzanek dba, by z jego gabinetu w Warszawie i Siedlcach każda klientka wychodziła z promiennym uśmiechem. Dlatego oczekiwane efekty każdego zabiegu są omawiane już w trakcie konsultacji przedzabiegowej. W zależności od ilości zastosowanego preparatu można uzyskać różnorodne rezultaty, które utrzymują się przez około 8-12 miesięcy – od bardzo subtelnych i delikatnych zmian, po wyrazistą metamorfozę konturów i owalu twarzy dzięki poprawie nawilżania, napięcia i elastyczności skóry.

Modelowanie policzków – cena


Całościowy koszt liftingu twarzy z pomocą kwasu hialuronowego zależy od ilości użytego preparatu. 1 ml kosztuje 800 złotych, a 2 ml 1300 złotych.

Wszystkie kobiety, które chcą zainwestować w siebie i swój wygląd, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gabinetem doktora Łukasza Rdzanka!

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Zabiegi w tej kategorii

powiększanie okolicy policzków 1 ml kwasu hialuronowego

powiększanie okolicy policzków 2 ml kwasu hialuronowego