Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Mówi się, że dłonie zdradzają nasz wiek. Bez wątpienia delikatna skóra dłoni wymaga wyjątkowej troski. Tę może zapewnić mezoterapia dłoni wykonana przez doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie – specjalistę z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Każda kobieta, której zależy, by zadbane dłoni w były jej wizytówką, może osiągnąć zamierzony efekt w naszych gabinetach w Warszawie i Siedlcach.

Mezoterapia dłoni – na czym polega i jak działa?


Dłonie są najbardziej narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza promieni UV i mrozu. To sprawia, że często zdradzają nasz wiek. Można temu jednak przeciwdziałać – bardzo dobre efekty przynosi odmładzanie dłoni dzięki zabiegowi mezoterapii w Warszawie. Warto go przeprowadzić w przypadku:

  • cienkiej i wiotkiej skóry dłoni,
  • spadku nawilżenia,
  • przesuszonej i zmęczonej skóry dłoni, na przykład na skutek pracy fizycznej,
  • spierzchniętej skóry dłoni z powodu zimna.

Mezoterapia dłoni w gabinecie w Warszawie i Siedlcach, podobnie jak ten sam zabieg wykonywany na inne części ciała, na przykład twarz, polega na podskórnym podaniu koktajlu rewitalizującego zawierającego nieusieciowany kwas hialuronowy oraz domieszkę hydroksyapatytu wapnia. Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry, a hydroksyapatyt wapnia w niewielkim stężeniu stymuluje produkcję kolagenu. Wielokrotne, płytkie wstrzyknięcia niewielkiej ilości preparatu, wykonywane w niewielkiej odległości od siebie, powodują pobudzenie zmęczonej skóry dłoni do regeneracji.

Odmłodzenie dłoni – przygotowanie do zabiegu w naszym gabinecie w Warszawie


Mezoterapia dłoni nie wymaga od pacjentki szczególnego przygotowywania. Sam zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie której omawiane są ewentualne przeciwwskazania, oczekiwany i możliwy do osiągnięcia efekt oraz zalecenia pozabiegowe. Odmładzanie dłoni poprzedzone jest podaniem preparatu znieczulającego w postaci kremu – dzięki temu zabieg nie jest bolesny. Rodzaj preparatu i ilość dobierane są indywidualnie do każdej pacjentki, w zależności od jej stanu skóry, przez lekarza – dzięki temu można uzyskać oczekiwany efekt, ograniczając do minimum ryzyko komplikacji.

Jakich efektów mogę się spodziewać?


Mezoterapia dłoni w naszym gabinecie w Warszawie lub w Siedlcach przynosi natychmiastowe efekty – skóra jest nawilżona, jedwabista, miękka w dotyku, napięta i elastyczna, co można zauważyć już po kilku dniach od zabiegu. Zapewniają to stosowane do odmładzania dłoni wysokiej klasy preparaty zawierające aż 18 ml czystego kwasu hialuronowego. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zalecamy wykonanie serii zabiegów w odstępach czasu dobranych przez doktora Rdzanka. Odmładzanie dłoni może być stosowane również profilaktycznie i dla podtrzymania wcześniej uzyskanych rezultatów.

Mezoterapia dłoni to zabieg dla świadomych swojej wartości kobiet niezależnie od wieku. Wykonana w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie sprawia, że pacjentki odzyskują pewność siebie w kontaktach osobistych i zawodowych.

Wykorzystywane preparaty

Neuavia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ ml czystego kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.

Zabiegi w tej kategorii

mezoterapia dłoni Neauvia Hydro Deluxe