Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Innowacyjny zabieg rewitalizujący, z wykorzystaniem preparatu zawierającego kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Zastosowanie

Odżywienie i ujędrnienie skóry pod oczami, redukcja kręgów i cieni wokół oczu, obrzęku powiek, korekcja cienkich zmarszczek.

Spodziewany efekt

  •  poprawa mikrokrążenia
  • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
  • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
  • zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Efekt zabiegu utrzymuje się ok. miesiąca, potem zabieg należy powtórzyć.
Zabieg można również wykonać „na wielkie wyjście”. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów polecana jest seria zabiegów.

 

Wykorzystywane preparaty

LightEyes Ultra

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jako jedyny wśród dostępnych preparatów na rynku jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera składniki aktywne – kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C iheksapeptydy – dzięki którym poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry wokół oczu, usuwa cienkie zmarszczki oraz zmniejsza objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki.

Zabiegi w tej kategorii

mezoterapia okolicy oczu light Eyes Ultra

mezoterapia okolicy oczu light Eyes Ultra - 3 zabiegi + 1 gratis

1050 zł + 1 zabieg gratis 1050 zł + 1 zabieg gratis

+48 696039559

Umów wizytę