Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Zmagasz się z nadmierną potliwością dłoni, stóp lub pach, która powoduje dyskomfort?  Rozważ leczenie nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej podanej podskórnie przez doktora Łukasza Rdzanka w gabinecie w Warszawie w postaci leku Azzalure.

Pocenie się jest procesem całkowicie naturalnym pozwalającym pozbyć się z organizmu toksyn i regulującym temperaturę ciała. U niektórych osób występuje jednak nadmierna potliwość dłoni, stóp i pach wynikająca z nadczynności gruczołów potowych, która może być przyczyną wielu kompleksów i zakłopotania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Niezależnie od tego, czy nadpotliwość u pacjentów z Warszawy i Siedlec ma charakter pierwotny czy wtórny i występuje na skutek choroby, można ją skutecznie leczyć. Nadmierna potliwość najczęściej występuje w okolicach:

  • dłoni,
  • stóp,
  • pach,
  • czoła.

Leczenie nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej


Wbrew pozorom botoks, określany inaczej mianem toksyny botulinowej, jest zalecany nie tylko w przypadku redukcji zmarszczek. Równie zadowalające efekty można uzyskać, stosując go u pacjentów zmagających się z problemem nadmiernego wydzielania potu – dzięki wstrzyknięciu botoksu pod skórę następuje zablokowanie nerwów odpowiedzialnych za stymulację procesu pocenia i porażenie gruczołów. Jak wygląda leczenie nadmiernej potliwości w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie? Przed zabiegiem następuje wywiad lekarski – doktor Rdzanek omawia ewentualne przeciwwskazania, a następnie, na podstawie rozmowy z pacjentem, kwalifikuje go do zabiegu i określa możliwe do uzyskania efekty. Sam zabieg trwa kilka minut i zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. Efekty utrzymują się od 3 do 6 miesięcy – redukcja wydzielania potu sięga kilkudziesięciu procent.

Leczenie nadpotliwości – cena zabiegu w Warszawie


Leczenie nadpotliwości w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie kosztuje 1700 złotych. Cena ta obejmuje:

  • konsultację lekarską,
  • zabieg podania preparatu Azzalure zawierającego toksynę botulinową typu A,
  • wizytę pozabiegową.

Wszystkie osoby, które chcą pożegnać problem nadpotliwości, jednocześnie przywracając sobie komfort życia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 696039559 lub osobistego w naszej recepcji. Doktor Łukasz Rdzanek, mający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, uszczęśliwił już wielu pacjentów, przywracając im poczucie własnej wartości i wiarę w siebie. Każdy może dołączyć do tego grona już dziś!

Wykorzystywane preparaty

Zabiegi w tej kategorii