Zapisz się do newslettera
i odbieraj kody rabatowe
Bądź na bieżąco

Zostaw swoją opinię

Zapisz się do newslettera i odbieraj kody rabatowe

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – Warszawa

Kwas hialuronowy stanowi naturalny budulec tkanek w ciele człowieka, występuje w dużych ilościach w skórze. Nawilża, odżywia, pomaga w utrzymywaniu odpowiedniej ilości wody w tkankach. Z upływem czasu zawartość kwasu hialuronowego zmniejsza się, dlatego tkanka skórna staje się odwodniona i wiotczeje. Podskórne podanie kwasu hialuronowego uzupełnia jego niedobór, w konsekwencji zmarszczki ulegają spłyceniu oraz wygładzeniu, skóra jest bardziej jędrna, dobrze nawilżona, gładsza.

Zastosowanie:

wygładzenie zmarszczek powstałych na skutek procesu starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu:

Ok. 40-60 minut przed zabiegiem okolicę podania preparatu smaruje się kremem znieczulającym, dzięki czemu zabieg jest prawie bezbolesny. Następnie, podawany jest odpowiedni preparat.

Spodziewany efekt:

Jędrna, gładka, dobrze nawilżona skóra. Efekt utrzymuje się od 4 do 12 miesięcy, w zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Galeria zdjęć

Cena zabiegu

Cena zabiegu zależy od ilości zużytego preparatu:
800 zł/ 1 ml
1300 zł/ 2 ml

Umów się na wizytę:

+48 696 039 559lub w recepcji gabinetu


dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna, ul. Łamana 7/49, 02-480 Warszawa