Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Usuwanie cieni i wypełnianie drobnych zmarszczek kwasem hialuronowym – Warszawa

Zabieg przeznaczony dla osób pragnących zlikwidować cienie pod oczami oraz wypełnić zmarszczki/ ubytki tkankowe w okolicy oczu.
Długotrwałe działanie preparatu zapewnia delikatnie usieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę.

Zastosowanie

Do korekcji delikatnej okolicy oka.

Przebieg zabiegu

Preparat podaje się punktowo w określone miejsca. Preparat zawiera lidokainę – środek znieczulający, co wpływa na komfort pacjenta podczas zabiegu

Spodziewany efekt

Pełny efekt  występuje po 7-10 dniach. Rozjaśnienie, poprawa napięcia skóry okolic oczu, wygładzenie zmarszczek.

Wykorzystywane preparaty

TEOSYAL PureSenseRedensity II

Redensity [II] zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. To produkt 3 w 1. Zawiera optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) -15 mg/g, delikatnie usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę. Redensity [II] jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II], na tle innych wypełniaczy, wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

Neauvia Organic Stimulate

Stężenie kwasu hialuronowego na poziomie 26 mg/ ml uzupełniono dodatkowo o 1-procentową zawartość hydroksyapatytu wapnia — minerału występującego naturalnie w ludzkim organizmie, zdolnego stymulować produkcję kolagenu. Stimulate to doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na brak gęstości i objętości tkanki. Produkt natychmiast uzupełnia deficyty tkanki, nadając jej pożądany kształt i objętość oraz stopniowo poprawia jakość skóry. Co więcej, dzięki pobudzaniu procesu neokolagenezy, preparat zapewnia trwalszy efekt korekty estetycznej. Stimulate powstaje z użyciem kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów) równomiernie rozłożonych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji.

Zabiegi w tej kategorii

zabieg kwasem hialuronowym w okolicy oczu 1 ml

zabieg kwasem hialuronowym w okolicy oczu 2 ml