Łukasz Rdzanek - ZnanyLekarz.pl

Kształt nosa jest powodem kompleksów wielu kobiet. Oferowana w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie korekta nosa kwasem hialuronowym sprawia, że jest to możliwe bez operacji. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym odbywa się przy użyciu specjalnego, gęstszego i usieciowanego preparatu, który potrafi wiele zmienić, i to bez użycia skalpela.

Modelowanie nosa kwasem hialuronowym – co mogę zmienić?


Bezoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym, wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie lub w Siedlcach, pozwala na metamorfozę wyglądu i kształtu nosa bez użycia skalpela. Wykorzystując preparat na bazie kwasu hialuronowego, można:

  • skorygować linię oraz długość nosa, poprawić symetrię nosa,
  • zniwelować ewentualne garbki i nierówności na nosie.

W efekcie zabiegu kształt nosa będzie bardziej harmonijny i dopasowany do rysów twarzy.

Korekta nosa kwasem hialuronowym – co warto wiedzieć?


Modelowanie nosa kwasem hialuronowym odbywa się z zastosowaniem preparatu o gęstej konsystencji, idealnego do wolumetrii twarzy, który harmonijnie wypełnia wszelkie ubytki w tkance. Zabieg w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie lub Siedlcach poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie której specjalista z zakresu medycyny estetycznej, mający ponad 10-letnie doświadczenie, omawia ewentualne przeciwwskazania, a po analizie rysów twarzy ustala z pacjentem możliwe do uzyskania efekty korekty nosa, dobierając jednocześnie miejsce podania i ilość preparatu. Bezoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym poprzedzona jest zastosowaniem znieczulenia w postaci kremu, następnie lekarz podaje podskórnie preparat. Modelowanie nosa nie jest bolesne, zabieg wraz z wcześniejszym znieczuleniem trwa około godziny.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • infekcja w planowanym miejscu podania preparatu.

Spodziewane efekty zabiegu i cena


Pierwsze rezultaty zabiegu modelowania nosa kwasem hialuronowym można zobaczyć od razu po jego wykonaniu, jednak pełen efekt będzie widoczny po około 2 tygodniach. Nos będzie harmonijnie współgrał z całą twarzą, w zależności od oczekiwań można sprawić, że będzie równy, symetryczny, pozbawiony garbków lub wgłębień. Od indywidualnych predyspozycji pacjenta zależy, ile czasu utrzymają się rezultaty korekty nosa kwasem hialuronowym – zazwyczaj okres ten wynosi 8-12 miesięcy. Korekta nosa kwasem hialuronowym w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie kosztuje 1300 złotych. Cena ta obejmuje:

  • konsultację przed zabiegiem,
  • preparat znieczulający,
  • zabieg modelowania nosa z użyciem odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego,
  • wizytę kontrolną.

Każda kobieta, której zależy na tym, by czuć się atrakcyjnie we własnej skórze i która chciałaby zmienić kształt swojego nosa, może się z nami skontaktować i umówić na wizytę – telefonicznie lub w gabinecie w Warszawie. Bo w siebie warto inwestować!

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Zabiegi w tej kategorii

1 ml preparatu