Zapisz się do newslettera
i odbieraj kody rabatowe
Bądź na bieżąco

Zostaw swoją opinię

Zapisz się do newslettera i odbieraj kody rabatowe

Specjalnie z myślą o potrzebach mężczyzn stworzono serię wypełniaczy Neauvia Organic For Men. Produkty Stimulate Man i Intense Man to pierwsze w Polsce, tak dopasowane produkty pozwalające mężczyznom poczuć się znowu energicznym i zdrowym.

Wykorzystywane preparaty

Neauvia Organic Stimulate Man

Struktura skóry mężczyzn i przebieg procesów jej starzenia różnią się od tych, które możemy zaobserwować u kobiet. Również efekt tych różnic jest inny z upływem wieku. Grubsza skóra mężczyzn traci na objętości, gęstości i elastyczności tkanki. Aby zmniejszyć oznaki upływu lat i zachować młody, energiczny wygląd, należy w tym przypadku zastosować podejście holistyczne. Stimulate Man to pierwszy wypełniacz zdolny zwalczać upływ czasu na dwa sposoby. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego (28 mg/ml) oraz wysoka lepkość hydrożelu pozwalają dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki. Preparat zawiera także 1% hydroksyapatytu wapnia, który w znacznym stopniu pobudza fibroblasty wspomagając produkcję kolagenu. Stimulate Man powstaje z użyciem kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów), równomiernie rozłożonych i usieciowanych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji.

Zalety:
– Unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji
– Wysoka lepkość hydrożelu lepiej dopasowana do męskich tkanek
– Rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi
– Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu PEG i pozyskiwaniu kwasu hialuronowego z Bacillus subtilis
– Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

Neauvia Organic Intense Man

Dzięki szczególnej formule o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego (28 mg/ml) oraz wysokiej lepkości produkt ten idealnie nadaje się do grubszej skóry i szybciej postępującego procesu starzenia. Intense Man można stosować do zwiększania objętości obszarów o obniżonej jędrności oraz wypełniania bruzd i głębokich zmarszczek. Podobnie jak wszystkie wypełniacze Neauvia, Intense Man powstaje z użyciem najczystszego źródła kwasu hialuronowego pochodzącego z Bacillus subtilis.

Zalety:
– Najwyższe stężenie kwasu hialuronowego dla zapewnienia skuteczności i długotrwałego efektu
– Unikalny na skalę światową produkt przeznaczony dla mężczyzn
– Wysoka jakość surowców (BSHA i PEG)
– Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

Umów się na wizytę:

+48 696 039 559lub w recepcji gabinetu


dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna, ul. Łamana 7/49, 02-480 Warszawa