Zapisz się do newslettera
i odbieraj kody rabatowe
Bądź na bieżąco

Zostaw swoją opinię

Zapisz się do newslettera i odbieraj kody rabatowe

Redukcja cellulitu – Warszawa

Zabieg z grupy mezoterapii oparty na preparacie zawierającym specjalnie dobrane składniki pozwalające w szybki i bezpieczny sposób modelować sylwetkę. Zabieg poprawia mikro-cyrkulację krwi, hamuje zatrzymywanie wody i zwalcza lokalnie nagromadzone złogi tłuszczu. Dobrze uzupełnia ćwiczenia fizyczne oraz dietę.

Wskazania

  • Cellulit
  • otyłość i miejscowe złogi tłuszczu
  • uboga mikro-cyrkulacja
  • niedotlenienie tkanek

Spodziewany efekt

Gładka, lepiej dotleniona skóra. Rezultat zabiegu pojawia się już po pierwszym zabiegu i utrzymuje do 3 miesięcy, jednak najlepsze efekty uzyskuje się wykonując zabieg w serii 3- 5 zabiegów, każdy co 3 tygodnie.

Wykorzystywane preparaty

RevitalCelluform

Nowoczesna formuła wyszczuplająca, wykorzystywana w zabiegach mezoterapii, która skutecznie zwalcza miejscową otyłość. Jej działanie porównać możnado łagodnej liposukcji – pozwala w szybki, bezpieczny i nieuciążliwy sposób modelować sylwetkę. Zwarte w preparacie aktywne składki – wyciąg z soi, kwas dezoksycholowy i nikotynowy (witamina PP) oraz kompozycje minerałów – obniżają poziom cholesterolu, rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają mikrocyrkulację krwi, hamują zatrzymywanie wody w organizmie i zwalczają nagromadzone lokalnie złogi tłuszczu. Skóra staje się gładka i lepiej dotleniona.

Cena zabiegu

500 zł/ okolicę
pakiet 3 zabiegów: 1390 zł

Umów się na wizytę:

+48 696 039 559lub w recepcji gabinetu


dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna, ul. Łamana 7/49, 02-480 Warszawa