Zapisz się do newslettera
i odbieraj kody rabatowe
Bądź na bieżąco

Zostaw swoją opinię

Zapisz się do newslettera i odbieraj kody rabatowe

Mezoterapia skóry głowy wykonywana w Warszawie przez doktora Łukasza Rdzanka to zabieg przeznaczony dla każdej kobiety, która uważa włosy za swoją wizytówkę. Bujne i zadbane włosy od zawsze były symbolem młodości i atrakcyjności, stanowiąc atut niezależnie od wieku. Niestety istnieje wiele przyczyn, z powodu których włosy nadmiernie wypadają. Co może temu zapobiec i przywrócić pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym? Mezoterapia igłowa głowy w gabinecie doktora Rdzanka w Warszawie lub Siedlcach.

Mezoterapia igłowa głowy – kiedy warto ją wykonać i jak działa?


Istnieje wiele przyczyn, które powodują, że włosy nadmiernie wypadają. Wystarczy stresujący okres w pracy lub zmiany hormonalne, by zauważyć, że włosy są słabsze i delikatniejsze. W jakich sytuacjach warto zatem zdecydować się na zabieg mezoterapii skóry głowy wykonywany w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie, mającego ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej? Wskazania do mezoterapii igłowej głowy to:

  • łysienie męskie i żeńskie,
  • męskie łysienie przedniociemieniowe,
  • łysienie plackowate,
  • łysienie spowodowane działaniem promieni UV, stresem, infekcjami, zaburzeniami hormonalnymi, starzeniem organizmu, nieodpowiednim odżywianiem,
  • wypadanie włosów po ciąży i w trakcie menopauzy.

Mezoterapia skóry głowy to zabieg, który można wykonywać również profilaktycznie w celu poprawy kondycji włosów oraz ich odżywienia. Co więcej, warto podkreślić, że mezoterapia przynosi pozytywne efekty zarówno w przypadku leczenia łysienia u kobiet, jak i u mężczyzn.

Na czym polega mezoterapia skóry głowy i czy zabieg jest bolesny?


Mezoterapia skóry głowy, jako zabieg z zakresu medycyny estetycznej, opiera się na podskórnym podaniu substancji leczniczej – wieloskładnikowego koktajlu zawierającego witaminy, aminokwasy i minerały, które hamują wypadanie włosów, pobudzają je do wzrostu i poprawiają ich kondycję. Cały zabieg trwa około 30 minut. Ilość i rodzaj preparatu dobierane są indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta i problemów, z którymi się zmaga.

Mezoterapia skóry głowy – spodziewane efekty i cena zabiegu w Warszawie


Efekty, których mogą spodziewać się nasi pacjenci wykonujący mezoterapię skóry głowy w Warszawie, to:

  • poprawa kondycji włosów,
  • ustanie wypadania włosów,
  • regeneracja struktury włosów,
  • stymulacja cebulek włosów do wzrostu nowych włosów.

Najlepsze rezultaty mezoterapia igłowa głowy przynosi w przypadku wykonania serii zabiegów. Cena pojedynczego zabiegu wynosi 500 złotych, jeśli pacjenci zdecydują się na pakiet 3 zabiegów, zapłacą 1390 złotych.

Każda kobieta, która chce wyróżnić się pięknymi, gęstymi i zadbanymi włosami, może uzyskać pożądany efekt w gabinecie doktora Łukasza Rdzanka w Warszawie. Mezoterapia skóry głowy to zabieg dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się kompleksów i poczuć się dobrze we własnej skórze.

Wykorzystywane preparaty

Hair + Revitalizing

Wyjątkowa formuła rewitalizacyjna, opracowana po to, by doskonale radzić sobie z różnymi rodzajami łysienia – męskiego i żeńskiego – bez względu na jego przyczynę. Preparat poprawia kondycję włosów osłabioną stresem, warunkami atmosferycznymi, zaburzeniami hormonalnymi, dietą, starzeniem się organizmu czy infekcjami. Substancje aktywne zawarte w koktajlu – kwas fosfatydylocholinowy, ryboflawina (witamina B2), nadtlenek dysmutazy, kompleks aminokwasowy – zapobiegają wypadaniu włosów, regenerują ich strukturą, stymulują cebulki włosów, a także powodują namnażanie nowych komórek.

Cena zabiegu

500 zł
pakiet 3 zabiegów: 1390 zł

Umów się na wizytę:

+48 696 039 559lub w recepcji gabinetu


dr Łukasz Rdzanek medycyna estetyczna, ul. Łamana 7/49, 02-480 Warszawa